قیمت سوله دست دوم آماده

در این مقاله قیمت سوله دست دوم آماده را شرح خواهیم داد، زیرا که سوله دست دوم همچنان متقاضیان زیادی دارد و همچنین معایب فراوانی نیز دارد، که در این مقاله تمام این موارد را بازگو خواهیم کرد.

کیفیت و وزن سوله دست دوم در قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود، و در بعضی از موارد حتی از سوله سبک خرپایی هم ارزانتر می باشد، اما از لحاظ کیفیت باید بگوییم که درجه یک و با مقاومت بالا نمی باشد، و سوله دست دوم را می توان در انواع کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد.

جالب است که بدانید هرچه کیفیت سوله دست دوم پایین بیایید قیمت کمتری را نیز شامل می شود.

اگر قصد خرید سوله دست دوم را دارید به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را آخر مطالعه کنید، زیرا که در این زمینه کمک زیادی به شما خواهد کرد.

برای اطلاع از قیمت هر متر مربع از سوله لطفا روی کلمه ی قیمت هر متر مربع سوله در سال ۱۴۰۰ کلیک کنید.

سوله دست دوم آماده

در ادامه سوله دست دوم آماده را شرح خواهیم داد، و همچنین آیتم هایی که در این زمینه مهم می باشد را توضیح خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

کیفیت بالا در سوله دست دوم باعث می شود تا طول عمر این سوله بیشتر باشد، اما ناگفته نماند که سوله دست دوم با کیفیت درجه یک خیلی سخت پیدا می شود، و حتی می توان گفت که پیدا کردن سوله دست دوم با کیفیت بالا امکان پذیر نمی باشد و یا غیر ممکن است، به همین دلیل می باشد که قیمت سوله دست دوم آماده بسیار پایین است.

برای مطالعه در ارتباط با روش قرارداد سوله دست دوم لطفا روی کلمه ی خرید سوله دست دوم کلیک کنید.

عملا می توان گفت که نود و پنج درصد  از سوله های دست دوم متاسفانه دروغین است، و بسیاری از دلالان آهن آلات ضایعات بی کیفیت را در سوله دست دوم به کار برده و یک سوله با کیفیت بسیار پایین تحویل شما می دهند و کسی که دچار خسارت و ضرر می شود کارفرما است.

اگر سوله ای در شهر بندرعباس ساخته شود مسلما با توجه به شرایط اقلیمی آن منطقه اجرا شده است، پس امکان این وجود ندارد که این سوله را به شهری مثل شمال انتقال داد، زیرا که بار برف و باران و شرایط اقلیمی در این دو شهر مثل یکدیگر نمی باشد، و با بارش برف و باد ممکن است که این سوله با راحتی تخریب شود.

اما انتخاب سوله نو بر سوله دست دوم از لحاظ کیفیت مصالح و عمر سوله ارجحیت دارد و برای همه مشاغل خرید سوله دست دوم پیشنهاد نمی شود، خریدار سوله نو با سه گزینه روبرو است که عبارتند از سازه های فلزی، سازه های خرپایی و سازه های ubm که خریدار با توجه به ویژگی های هرکدام  و بودجه و شرایط مکانی ممکن است یکی از این سه نوع را انتخاب نماید امروزه به دلیل مزایای سازه های خرپایی از قبیل  مقرون به صرفه بودن و قابلیت جابجایی و نصب دوباره این سازه ها نسبت به سازه های دیگر طرفدار بیشتری پیدا کرده اند.

برای شناخت انواع سوله لطفا روی کلمه ی ساخت انواع سوله کلیک کنید، اطلاعات لازم در ارتباط با تمام انواع سوله در لینک پیشنهاد شده وجود دارد.

سوله دست دوم قیمت سوله دست دوم

تخریب سوله دست دوم

روش ساخت سوله دست دوم

این قسمت از مقاله را به روش ساخت سوله دست دوم آماده اختصاص داده ایم تا شما را با این نوع سوله بیشتر آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

اکثر دلالان آهن های ضایعات ورقی را به قیمت ارزان خریده و این آهن آلات بی کیفیت را  به هم جوش میدهند و در نهایت رنگ میزنند و سپس نما سازی را انجام داده و به شما می فروشند، به همین علت این دسته از  سوله ها ارزانتر از سوله نو به فروش می رسد و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است.

یکی از مواردی که برخی از این سوله سازان در این نوع سوله بکار می برند ورق های لوله هست، به عنوان مثال در برخی موارد خریداران ضایعات لوله های از رده خارج شرکت نفت را میخرند و سپس نورد می کنند و به عنوان ورق نوردی به فروش میرسانند، که از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند.

جالب است که بدانید اگر برای خرید سوله دست دوم با فروشندگان سوله تماس بگیرید و درخواست هر متراژ از سوله را داشته باشید، می گویند که در حال حاضر موجود دارند، اما این گفته آن ها امکان پذیر نمی باشد، زیرا که سوله ابعاد بزرگی دارد و نگهداری آن نیاز به یک فضای با وسعت زیاد دارد، که هزینه زیادی را به همراه دارد، که اصلا مقرون به صرفه نمی باشد.

برای خرید و همچنین مطالعه بیشتر در ارتباط با پوشش سقف می توانید روی کلمه ی فروش پوشش سقف کلیک کنید.

لوله های کارکرده قیمت سوله دست دوم

لوله های از رده خارج

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست